KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16915361
nr 1691 5361
Gunnar Bergquist
(1903-1995), Sverige
Oljemålning, Landskap. Signerad. Olja på pannå, 39x53 cm, yttermått inklusive ram: 59x73 cm
Gunnar Bergquist, svensk målare född 1903, död 1995.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 31 mars 2025
kl 20:14:45
31/3 09:01:17
31/3 19:23:22
Gunnar Bergquist
Läs mer om Gunnar Bergquist